Württembergiche Metallwarenfabrik fat jugend
Vollendet
2013-12-02
218592
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
FAT, 1900-talets början, jugend, delvis genombruten dekor av älva, stämplad för Württembergiche Metallwaren Fabrik, längd ca 27 cm
Obetydlig bristning