Thage Nordholm oljemålning
Vollendet
2013-11-21
216751
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
NORDHOLM, Thage (1927-90): "Fåglar utanför fönstret", stämpelsignerad Thage Nordholm, utförd 1962-63, olja på duk, 56x65 cm, intyg a tergo