Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Absolut Kurant, signerad Y Edelmann, bladmått affisch, 90x67 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
Fläckar i marginalen, skador
216432
2013-11-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner