Skrivbord 1960-tal
Vollendet
2013-11-16
215578
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1960-tal, delvis bemålat, delvis fanérat i teak, beslag i mässing, höjd 74, 100x50 cm
Bruksslitage, smärre ytskador