Brickbord med stekfat
Vollendet
2013-11-13
215098
| Höchstes Gebot | 5 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BRICKBORD, med stekfat, underredet fanérat i mahogny, stekfat, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, höjd 61, 57x50 cm
Lagningar, spricka