Målning Bellman och Ulla Winbladh
Vollendet
2013-11-03
213033
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Bellman och Ulla Winbladh, olja på pannå, 119x90 cm