Såssnipa Qianlong (1736-95)
Vollendet
2013-10-30
212446
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SÅSSNIPA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av blommor, höjd 9,5 längd ca 22 cm
Nagg