Paul Philippe oljemålning
Vollendet
2013-10-25
211407
| Höchstes Gebot | 8 000 SEK |
| Schätzwert | 12 000 SEK |
PHILIPPE, Paul (1870-1930, Frankrike): Kustvy med hamninlopp, signerad P Philippe, olja på duk, ca 50x65 cm