Ljusstakar Louis XV
Vollendet
2013-10-24
210563
| Höchstes Gebot | 5 000 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, Louis XV, brännförgylld mässing, höjd 27 cm
Mindre bricka saknas troligen mellan skaft och fot