Anshelm Schultzberg oljemålning
Vollendet
2013-10-22
210525
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945): Vintermotiv med stuga, signerad och daterad A. Schultzberg, olja på duk, 51x73 cm