Kistor Kina
Vollendet
2013-10-09
208138
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KISTOR, 4 st, 1900-tal, Kina, skuren dekor, beslag i mässing, längd ca 20-79 cm
Slitage, delvis kraftigt