Tallrikar Kina
Vollendet
2013-10-08
208078
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått
Skador, lagningar