Bonbonjär Frankrike
Vollendet
2013-09-26
205516
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
BONBONJÄR, 18/1900-tal, Frankrike, glas och förgylld brons, höjd ca 13 cm
Nagg