Värja
Vollendet
2013-10-10
205324
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
VÄRJA, 1700-tal, med 1600-talsklinga med graverad dekor och text, förgyllt rokokofäste, längd 82 cm