Sven Lidberg oljemålning
Vollendet
2013-09-20
204529
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009): Kärlekspar, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, 54x45 cm