EWK litografi
Vollendet
2013-09-24
204287
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Mao, signerad och daterad EWK 1969 i tryck samt dedikerad signerad och daterad i blyerts "Till Bertil! EWK 71", numrerad handtryck 31/50, litografi, bladmått 45x56 cm
Ej ramad