Robert Sundqvist olja
Vollendet
2013-09-19
204120
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SUNDQVIST, Robert (född 1965): "Segelregatta", signerad Sundqvist a tergo på spännramen, olja på duk, 37x45 cm