Greta Gerell oljemålning
Vollendet
2013-09-16
203599
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): "Le Cannet", Frankrike, signerad och daterad Gerell -46, olja på pannå, 20x25,5 cm
Smärre kantskador efter stift