Soffbord Svenskt Tenn modell Diplomat
Vollendet
2013-09-15
203505
| Höchstes Gebot | 9 800 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
SOFFBORD, "Diplomat", Josef Frank för firma Svenskt Tenn, formgivet 1949, modellnummer 2073, mahogny, höjd 48, 105x105 cm
Slitage, fläckar av fukt, sargskador