John Thorgren oljemålning
Vollendet
2013-09-15
203327
| Höchstes Gebot | 10 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
THORGREN, John (född 1918): "Kättelvik", signerad och daterad J. Thorgren-75, olja på duk, 97x152 cm