Bokskåp i valnötsrot
Vollendet
2013-09-14
203251
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
BOKSKÅP, 1880-tal, fanerat i valnöt samt valnötsrot, höjd 196, 76x35 cm, nyckel finns
Fanerskador och fanerbortfall