Dagbädd 1960-tal

Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAGBÄDD, 1960-tal, Hantverket, Stockholms Stads Hantverksförening Brunkebergstorg 13, furu, längd ca 200 cm

Bruksslitage

203247

2013-09-14