Ring 18 k guld hänge
Vollendet
2013-09-10
202537
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
RING, 18 k guld, safirer och diamanter, ringstorlek ca 17,5 mm, HÄNGE, 18 k guld, olikfärgade stenar
Safirer med hack, slitage och repor