Nattduksbord 1 par
Vollendet
2013-09-08
201935
| Höchstes Gebot | 5 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-tal, mahogny, dörrar med dekor av böcker, höjd 72, 45x31 cm
Smärre slitage