Britt-Mari Jacobsson oljemålning
Vollendet
2013-09-05
201293
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): "Mitt fönster", monogramsignerad BMJ, olja på duk, 80x63 cm