Raphael Diaz akvarell
Vollendet
2013-08-23
199195
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
DIAZ, Raphael (1936): "Hamnen i Palma", signerad Diaz, akvarell, 43x33 cm