Erik Osslund oljemålning
Vollendet
2013-08-22
199167
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OSSLUND, Erik (1913-82): "Från Hamrafjället", signerad och daterad Erik Osslund 1940, olja på duk, 50x65 cm