Vilfåtölj med fotpall
Vollendet
2013-08-18
198468
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
VILFÅTÖLJ med FOTPALL, 1940-tal, brunmålad, klädd i tyg med tulpaner
Bruksslitage