Kinesiskt porslin
Vollendet
2013-07-27
196600
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
PARTI PORSLIN, 8 delar, porslin, vas, urna med lock, skålar och koppar, höjd 4-25 cm
Skador, lagningar