Skrin i sten
Vollendet
2013-08-03
196524
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
BURK med lock, marmor, 1800/1900-tal, höjd 11, längd 14,5 cm,
Nagg, locket lagat