Inez Leander oljemålningar
Vollendet
2013-07-20
195933
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LEANDER, Inez (1878-1969): (2 st), Interiör samt syende flicka, signerade, olja på pannå, 26x34 resp 28x33 cm
Kantskada