Oljemålning 1800-tal
Vollendet
2013-07-17
195497
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med insjö, olja på duk, 26x54 cm
Färgbortfall