Ring med rosenstenar
Vollendet
2013-07-14
194933
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
RING, låghaltigt guld och silver, rosenstenar, 1800-tal, ringstorlek ca 18 mm
Ringskena med synlig lagning