Lornjett 18 k guld
Vollendet
2013-07-12
194897
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
LORNJETT, 18 k guld, Stockholm 1800-tal, otydliga stämplar, total vikt ca 13,5 g
Lagningar