Olle Hjortzberg oljemålning
Vollendet
2013-07-09
194711
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Två mörkklädda kvinnor, monogramsignerad och daterad OH-36, olja på pannå, 54x46 cm
Ett spikhål