Karl Axel Pehrson litografi
Vollendet
2013-07-03
193912
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 800 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad K. A. Pehrson -79, provtryck, färglitografi, 57x41 cm