Gunnar Zetterström oljemålning
Vollendet
2013-06-27
193208
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Skärgårdsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, 40x59 cm
Smärre skrapmärken