Ring 18 k guld rökkvarts
Vollendet
2013-06-27
193128
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
RING, 18 k guld, fasetterad rökkvarts, Finland 1960, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 6,3 g
Sten med slitage, nagg