Broscher hänge äldre granater
Vollendet
2013-06-25
192936
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
BROSCHER, HÄNGE, äldre granater
Baksida med tennlödningar/lagning, skador, enstaka stenar saknas, hänge med en lös kläpp