Gustav Rudberg olja
Vollendet
2013-06-21
192380
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Motiv från Hven, ristad signatur Rudberg och daterad 1961, olja på duk, 52x65 cm