Figuriner porslin Kina
Vollendet
2013-06-14
191044
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FIGURINER, 2 st, 1800/1900-tal, porslin, Kina, dekor i emaljfärger, höjd 15-18 cm
En med mindre lagning