Henrik Löfgren oljemålning
Vollendet
2013-06-12
190770
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LÖFGREN, Henrik (1860-1922) troligen: Segelbåt, signerad Henr. Löfgren, olja på duk, 45x61 cm
Krackeleringar, bucklig duk