Kista 1800-talets första hälft

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KISTA, Hälsingland, Järvsö, 1800-talets första hälft, polykromt bemålad med motiv av blommor och månformationer, höjd 45, 97x63 cm

Slitage, skador

189668

2013-06-06