Michel Potage blandteknik
Vollendet
2013-05-31
188497
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
POTAGE, Michel (Frankrike, född 1949): "Le regard du sound", signerad och daterad M Potage -74, blandteknik på papper, 44x62 cm