Bord i mahogny
Vollendet
2013-05-31
188444
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BORD, med låda i sargen, mahognyfanér, 1800-tal, höjd 74, diameter 58 cm
Slitage