Figurin
Vollendet
2013-05-25
187271
| Höchstes Gebot | 152 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
FIGURIN, 1900-tal, Sinotibetansk, Buddha på dubbel lotustron, förgylld brons, dekorationsstenar, bär signatur, höjd 13,5 cm