James Coignard etsning
Vollendet
2013-06-10
187075
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
COIGNARD, James (Frankrike, född 1925): Komposition med fågel, signerad J. Coignard, 29/30, färgetsning, bildmått diameter 21 cm