Arnold Johansson-Bajo oljemålning
Vollendet
2013-05-22
186521
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
JOHANSSON-BAJO, Arnold (1906-82): "Från Oravaio, Finland", signerad Bajo, olja på pannå, 26x34 cm