Ljuskronor
Vollendet
2013-05-16
185755
| Höchstes Gebot | 3 800 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LJUSKRONOR, 1 par, 1900-tal, stomme i mässing, 5 elektriska ljus vardera, behängda med prismor samt med dekor i form av blommor, höjd ca 35 cm
Slitage, skador