Skulptur brons
Vollendet
2013-05-09
184493
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Druvätaren, brons, signerad H Kleis, Paris, höjd 52 cm